Začátek školního roku v MŠ

Vážení rodiče, začátek školního roku 2020/2021 nám znepříjemnila oprava veřejné komunikace, která nám všem zkomplikovala dopravu do MŠ, nadále trvající zpřísněné podmínky kvůli COVID-19, ale nakonec všichni doufáme a věříme, že společnými silami tuto nepříjemnou situaci zvládneme. Po uplynutí letních prázdnin byl návrat dětí naplněn údivem a čekalo na ně plno krásných překvapení. Třídu Myšiček zdobila podlaha pokryta měkoučkým kobercem modré barvy, který nás vybízí k chůzi a cvičení bosky. Barvy na stěnách působí uklidňujícím a velmi příjemným dojmem. Úložné prostory poskytují dostatek místa pro úklid pomůcek, hraček a výtvarných potřeb. Na chodbě nově položené lino, které umožní snadnější úklid. Nesmíme zapomenout na třídu Sluníček, kde zdobí výuková centra nástěnky. Hudební koutek je obohacen novým nábytkem s úložným prostorem a chodbu místo lina pokryl heboučký koberec.

Ve složce FOTOGALERIE naleznete pořízené fotografie tříd.