a Mateřská škola

ŠDŠJ

Sluníčka

I. TŘÍDA SLUNÍČKA

Třídu Sluníček navštěvuje 27 dětí, z toho 14 chlapců a 13 dívek ve  věku 2 -7 let.

Třídní učitelky: Jana Levínská, Blanka Divišová

Na těchto stránkách můžete sledovat novinky ve třídě. Paní učitelky Vám sem budou dávat aktuální informace ze své třídy.

V září jsme přivítali děti v nově upraveném interiéru naší třídy. Nové herní koutky a centra aktivit umožní dětem tvůrčí práci ve skupinkách.

Paní učitelky i starší děti pomohly novým dětem s objevováním hraček ve školce, seznámením s novým prostředím a chvílemi i zaplašit slzičky, když se jim zastesklo po mamince.

Určili jsme si už také první školková pravidla (pusinkové, ouškové a srdíčkové), které se společně učíme dodržovat.

A je tu podzim, letos moc krásný. Užili jsme si do sytosti zahradu i vycházky. Běhání ve spadaných listech, toulání se po lese, pozorování práce na poli a sbírání přírodnin. Celý říjen jsme vlastně prožili v přírodě. V sadu, na zahrádce, na poli.

Práce dětí v centrech aktivit je úžasná, mají z ní velkou radost a my, paní učitelky se radujeme s nimi. Celá naše školka září podzimními obrázky a pohodou. také za námi přijelo dovadlo Úsměv s pohádkou o švadlence Elišce a uskutečnila se I. lekce Malé technické univerzity. No, prostě se opravdu nenudíme, ale užíváme si. Díky, krásný podzime!

Aktuálně: