Důležité informace

Informace se týkají především dětí (rok před vstupem do základní školy). Prosíme rodiče o zpětnou vazbu na e-mailovou adresu: msrudnik@seznam.cz, nebo každé pondělí vkládat zpracované úkoly do schránky u vjezdové brány ZŠ.

Znovu připomínáme, aby dali vědět ti, co nemají tiskárnu                      na e-mailovou adresu: msrudnik@seznam.cz

Každé pondělí v odpoledních hodinách budou zadané nové úkoly na stránkách školy a pro ty, co nemají tiskárnu budou k vyzvednutí vždy každé pondělí v odpoledních hodinách ve schránce. Je potřeba tedy zpracované úkoly vkládat ke kontrole vždy do pondělí.

Připomínáme také možnost  individuální konzultace vždy v pondělí na známém tel. čísle 499440246 od 8-12 hod.

Informace z logopedického kroužku od paní Kollárové: neváhejte využít individuální konzultaci v kontaktu už je se čtyřmi zájemci.

Portál pro podporu předškolního vzdělávání nejen v mateřských školách.

zapis je tu