Sportovní školička I. Lekce

Vážení rodiče,

Dne 4.11. začal I. lekcí pohybový projekt pro děti 3-6 let pro mateřské školy SPORTOVNÍ ŠKOLIČKA – doskákej si pro svou madaily (u nás již 7 rokem).

Sportovní školička je nabídkou uceleného programu sportovní přípravy pro děti z MŠ. Projekt je otevřený pro chlapce i děvčata a obsahuje celkem 7 lekcí (končíme 16.12.2021). Jedna lekce trvá 45 minut a je vedená dvouma trenéry. Obsah jednotlivých lekcí není zdaleka předčasnou specializací na jeden sport, důraz je kladen na všeobecný pohybový rozvoj dětí v tomto věku. Není pochyb o tom, že děti potřebují dostatek pohybu a to zejména kvůli fyzickému zdraví. Prospívá jim ale i po psychické stránce, tak i po sociální stránce stránce, jelikož je učí důležitým životním dovednostem. Pro zdravý růst dětí je velmi důležité hledět na vyváženou stravu, dostatek spánku a pohybu. Přejeme všem naším malým sportovcům ať si sportovní školičku dosytosti užijí, a vy rodiče, máte-li zájem se přijít podívat na jednu z lekcí, jste vítáni. Vždy ve čtvrtek od 8.15-9.00 vchodem u areálu ZŠ do tělocvičny. (Po předchozí domluvě s učitelkou).

SPORTU ZDAR

Kolektiv MŠ

Foto z lekcí na rajce. cz (MŠ RUDNÍK)