LOUČENÍ S BUDOUCÍMI ŠKOLÁKY

Ve čtvrtek 19.6. jsme uspořádali v naší školce tradiční oslavu, na které jsme se loučili s našimi předškoláčky. Program, který děti nacvičily a bezvadně zvládly se všem líbil. Některé maminky se neubránily dojetí při vystoupení svých dětí. Vždyť ten čas tak letí, není to tak dlouho , co tyto dnes samostatné děti se pevně držely své maminky, když přišly poprvé do školky. Po vystoupení dětí, stužkování a předání dárečků na památku jsme naši oslavu zakončili pohádkovou hrou pro děti společně s rodiči na školní zahradě.
Nezbývá než popřát hodně úspěchů ve škole Kubíku Valente, Vojtíku Draškóci,Robíku Sloupe, Denisko Parasičová, Baruško Benecká, Terezko Klacková, Natálko Ducháčová, Jeníku Kryšpíne, Baruško Jiroušová, Natálko Bartůňková, Nikolko Brádlová, Aleno a Jiřinko Jandovy,Barunko Kavánová,Ladíku Řeháku, Marečku Hofmane, Verunko Votočková, Matýsku Šulci, Vojtíku Taclíku, Kubíku Pešoute, Sofinko Koucká, Tobíku Fišere, Pepíčku Schejbale a Nicolásku Kadéte- ať se ve škole daří!