DRAKIÁDA

V neděli 19.10. se už po sedmé zaplnil kopec nad školkou malými i velkými lidičkami se spoustou různobarevných draků. Společně se Ski Rudník jsme pozvali děti i dospělé, abychom si užili krásné podzimní odpoledne. Vítr k nám byl dost skoupý, přesto se většina draků so oblak vznesla. Všichni dostali překrásně malovaný kamínek od paní Anděly, která celé odpoledne zachytila na svých fotografiích. Nechyběly samozřejmě ani drobné sladkosti pro děti a „dračí“ obrázek. Při pohybu na čerstvém vzduchu vyhládlo, proto na závěr všichni spěchali k ohni na školní zahradě.
Opekli jsme si mnozí už poslední letošní buřtíky a ochutnali i pečené brambory. Bylo to moc fajn, děkujeme za účast a na shledanou na příští drakiádě!