Červen v mateřské škole

Červen byl ve školce nabitý zážitky od prvního dne. Veselé dopoledne ke Dni dětí na zahradě jsme si všichni moc užili.
Vydařily se i výlety. děti od Myšek se vypravily na Kateřinu. Užily si zvířátek i pěkné přírody.
Děti od Sluníček a Berušek jely navštívit čaroděje Archibalda I. a jeho kamarády na Staré Hrady. Pohádkové sklepení i dračí království na zámku se všem moc líbilo.
Nakonec se přiblížil i den loučení s předškoláky, na který jsme se všichni důkladně připravovali. děti předvedly své vystoupení, ukázaly, co vše už zvládnou na flétničku. Proběhlo i pasování na školáky s dárečky na památku. Veselá nálada nikoho neopustila ani na zahradě, kde byly pro děti i jejich rodiče připraveny hry NA NÁHODU a NA ZÁHADU.Naše malá slavnost se vydařila a nám zbývá jen dodat: školáci – přejeme hodně úspěchů v 1. třídě. Bude se nám po vás určitě stýskat.
Krásné léto všem dětem a rodičům. Provoz mateřské školy po prázdninovém přerušení začíná 17. srpna.