LISTOPAD V MATEŘSKÉ ŠKOLE

Stále poznáváme nové věci. V listopadu jsme se zaměřili na místo, kde žijeme. Při společné práci jsme zjišťovali, jak děti znají naši obec Rudník. Každý si sám nebo s pomocí rodičů vyrobil dům, ve kterém bydlí a potom umístil na vytvořenou mapu Rudníku.
Děti toto téma velmi bavilo a pro nás bylo zajímavé i zjištění, co vše o svém domově vědí. Podobně jsme si užili i týden na téma Krakonošovo království.
Každou středu se naši sportovci těší na své trenéry a lekci sportovní školičky. Máme radost z jejich nadšení a pokroků.
Nezapomínáme ani na kulturní zážitky. 18. listopadu nás navštívilo divadlo KOZLÍK s krásnou loutkovou pohádkou Jak šel kozlík do světa. Velké dřevěné loutky takto zblízka většina dětí ještě neviděla. Po představení jsme tedy rádi využili možnost si na loutky sáhnout a hrdiny pohádky si pohladit.