VÁNOČNÍ BESÍDKY

Předvánoční čas si všichni ve školce moc užíváme. Abychom se podělili o předvánoční náladu i se svými blízkými, připravujeme každoročně besídky pro rodiče.
Myšičky si letos program spojily se společným tvořením krásných vánočních dekorací. Radost měly nejen děti, ale i jejich blízcí, kteří si toto odpoledne prožili v příjemné atmosféře.
Naši nejmenší – Berušky si připravili pohádku O Budulínkovi. Všichni obdivovali co vše už děti dokáží a úsměvy a ocenění všech hostů bylo krásnou odměnou za jejich úsilí.
Děti od Sluníček jako už tradičně nejprve se svým programem a dárečky navštívily Dům seniorů. Moc se však těšily, až vše předvedou i svým rodičům a prarodičům. Vystoupení se dětem podařilo a radost byla na obou stranách.
Andělské vánoce naplněné radostí a pohodou přejí všichni ze školky.