OSLAVILI JSME SVÁTEK MAMINEK

Besídka pro maminky se ve třídě Berušek uskutečnila 5. května.
Děti se proměnily v kočičky a zahájily program známou písní “ Čí a čí..“. Dále následovalo pásmo veselých písniček, tanečků a básniček motivovaných životem zvířátek.
Velkou radost maminkám udělala vlastnoručně vyrobená přáníčka a hedvábné obrázky. Potlesk a poděkování maminek byl důkazem, že se toto sváteční odpoledne vydařilo.
Besídka ve třídě Myšek proběhla v rytmu jarních písniček a tanečků. Nechyběly ani dojemné básničky vyjadřující lásku maminkám. Potlesk sklidilo i cvičení s říkankami.
Třída Sluníček připravila oslavu netradiční. Připravila pro maminky společnou výpravu do přírody. Děti měly připravené vystoupení, s maminkami v cíli cesty plnily úkoly motivované jarní písničkou. Společné zpívání s kytarou a opékání buřtíků zakončilo toto příjemné odpoledne.
Oslava v každé třídě byla trochu jiná, ale měla stejné poselství – maminko, máme tě moc rádi!